Konferencia k spusteniu programu rodovo podmieneného a domáceho násilia z NFM

Posted on Posted in Pozvánky

Úrad vlády SR ako správca programu SK09 Domáce a rodovo podmienené násilie financovaného z Nórskych grantov 2009 – 2014 Vás pozýva na otváraciu konferenciu „Počúvame volania o pomoc“, ktorá sa uskutoční 26. novembra 2012 o 9:30 v priestoroch Hotela Bôrik v Bratislave. Otváracia konferencia programu sa uskutoční pri príležitosti Medzinárodného dňa boja proti násiliu páchanému na ženách. Cieľom konferencie je oficiálne zahájenie implementácie programu. Prítomným sa okrem domácich hostí prihovoria aj hostia zo zahraničia a zástupcovia verejnej správy a mimovládnych organizácií pôsobiacich v tejto oblasti.

Pre účastníkov konferencie je pripravený zaujímavý program.Konferencia je otvorená pre verejnosť a môžete sa prihlásiť do stredy 21. novembra 2012. V prípade naplnenia kapacitných možností konferencie bude prihlasovanie prostredníctvom webu uzavreté pred stanoveným termínom.

Dodatočné žiadosti zasielané prostredníctvom emailu, alebo telefonicky nebudú akceptované.
Program konferencie bude zverejnený a priebežne aktualizovaný na webových stránkach www.eeagrants.skwww.norwaygrants.sk  a na facebookovom profile http://www.facebook.com/pages/EEA-and-Norway-Grants-Slovakia/116525705145104
Tešíme sa na Vašu účasť.

 

Prihlásiť sa môžete <<<TU>>>

Pridaj komentár